15 лютого у Нижньосиньовецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулись загальношкільні батьківські збори.
На розгляд присутніх було запропоновано питання:
1.Школа –учні –батьки.
2.Алгоритм дій учасників освітнього процесу та батьків у разі виявлення підозрілих предметів, вибухонебезпечних предметів, зброї тощо.
3. Виявлення булінгу/цькування дітей та дорослих, заходи щодо їх попередження. Покарання за вчинення морального чи фізичного насильства та за приховання таких дій.
4. Обов’язковість профілактичних щеплень (вакцинацій) проти кору, зокрема комбінованою вакциною проти кору, епідемічного паротиту та краснухи.
На численні запитання батьків відповідали:
Панчук Олена Іванівна – директор школи;
Сака Валерій Федорович – голова Тереблеченської ОТГ;
Рошка Анжела Георгіївна– медична сестра школи,
Унгурян Міхаєла Іванівна–практичнийпсихолог,
Урсу Крістіна Маринівна– заступник директора з ВР.
При розгляді питань порядку денного директор школи Панчук Олена Іванівна у своєму виступі розповіла присутнім про основні напрями роботи педагогічного колективу школи. Вона зазначила, що сучасна сім’я стає головною ланкою у вихованні дитини. Вона має забезпечити їй належні матеріальні та педагогічні умови для інтелектуального, фізичного, морального та духовного розвитку. Для дитини матуся й татусь – це найголовніші люди, які зрозуміють її, дадуть їй пораду. Але хто допоможе батькам надати педагогічних знань? Звичайно, це школа. Від того, як буде побудовано місток між батьками, дітьми й школою, залежить навчання наших дітей, роль їх у дитячому колективі, психологічна реалізованість і захищеність. Цього батьки можуть досягти, дотримуючись методичних порад і рекомендацій щодо виховання й навчання дітей у сучасній родині через взаємодію зі школою.
|