Тиждень педагогічної майстерності
в Нижньосиньовецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів
На сьогоднішній день освіта перебуває в постійному оновленні і вимагає від педагогів новаторських ідей, новітніх підходів в організації та проведенні занять. Стає очевидним, що досягнення мети сучасної освіти пов’язане з особистісним потенціалом педагога, його загальною та професійною культурою, без яких неможливе вирішення наявних проблем навчання та виховання відповідно до нових освітніх парадигм. Саме тому особливої актуальності набувають питання підвищення й розвитку рівня професійної компетентності вчителів. У сучасних умовах розвитку освіти кожен педагог, що усвідомлює потреби сучасного суспільства і власну відповідальність за якість надання освітніх послуг перед своїми учнями, їхніми батьками та колегами-педагогами, намагається впроваджувати у свою роботу нові освітні технології. З метою упровадження в навчально-виховний процес ефективних форм і методів роботи у Нижньосиньовецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів з 16 по 23 лютого пройшов методичний Тиждень педагогічної майстерності .
Основним завданням проведення Тижня було розвиток ініціативи та творчого пошуку педагогічних знахідок, демонстрування та обмін перспективним педагогічним досвідом роботи.
Програма проведення Тижня поєднала різні напрями роботи педагогів, які атестуються у 2020-2021 н.р.
Тиждень представив собою калейдоскоп показових уроків, виховних заходів, тренінгу, під час яких педагоги прагнули показати свою майстерність і знання опанованих інтерактивних, проєктних та інформаційно-комунікативних технологій, а саме:
- Урок-гра з математики,1 клас - вчитель Гушу А.В.
- ЯДС, 2 клас - вчитель Зегря Т.С.
- Румунська література, 6 клас - вчитель Кожокар В.Г
- Українська мова,8 клас - вчитель Лерка О.Є.
- Алгебра, 9 клас - вчитель Азоіцей Л.В.
- Тренінг «Профілактика булінгу в учнівському середовищі»- практичний психолог Унгурян М.І.
- Виховний захід «Пам’яті Небесної сотні» - педагог-організатор Стратулат І.М.
- Поетичний вернісаж «Довго щирими словами до людей промовлятиму я…» (до 150-річчя з дня народження Лесі Українки» - вчитель Лерка О.Є.
З упевненістю можна стверджувати, що більшість педагогів на високому рівні володіє сучасними освітніми методиками і технологіями, активно їх впроваджує, використовує і поширює в професійному середовищі.
Проаналізувавши проведену роботу теоретичного і практичного напряму дирекцією та членами атестаційної комісії було зроблено висновки про високий рівень проведених методичних заходів, належну підготовку педагогів та прийнято рішення у майбутньому націлити всіх учасників навчально-виховного процесу на підвищення рівня самоосвіти, збагачення перспективного педагогічного досвіду з урахуванням креативних здібностей педагогів та учнів.
Найщиріші вітання всім педагогам, талановитим учням, здійснення всіх мрій, творчих успіхів та професійних звершень!
У кожній людині є сонце.
Тільки дайте йому засвітити!
Заступник директора з навчально-виховної роботи Лерка О.Є.
|