Вівторок, 30.04.2024, 03:46
Вітаю Вас Гость | RSS

Вас вітає сайт Нижньосиньовецького ліцею

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 37
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Порядок подання (з дотриманням конфіденційності) заяв про випадки булінгу (цькування) в закладі осві

Порядок подання (з дотриманням конфіденційності) заяв про випадки булінгу (цькування) в закладі освіти

(відповідно до листа МОНУ від 29.01.2019 №1/11-881 "Рекомендації для закладів освіти щодо застосування норм Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчіх актів України щодо протидії булінгу (цькування) від 18.12.2018 №2657-VIII")

  1. Учасники освітнього процесу подають заяву керівництву закладу освіти або його засновнику про випадки булінгу по відношенню до дитини або будь-якого іншого учасника освітнього процесу.
  2. Керівник закладу освіти або його засновник розглядає заяву в день її подання та видає рішення про проведення розслідування.
  3. Проводиться повне та неупереджене розслідування щодо випадків булінгу (цькування) з залученням осіб від яких отримали інформацію.
  4. Керівник закладу освіти для прийняття рішення за результатами розслідування створює наказом комісію з розгляду випадків булінгу (цькування) та скликає засідання. До складу комісії входять педагогічні працівники (у тому числі психолог, соціальний педагог), батьки постраждалого та булера, керівник закладу та інші зацікавлені особи. для прийняття рішення за результатами розслідування та виконання відповідних заходів реагування.
  5. Рішення Комісії реєструється в окремому журналі, зберігається в паперовому вигляді з оригіналами підписів всіх членів Комісії.
  6. Потерпілий чи його/її представник також можуть звернутися відразу до уповноважених підрозділів органів Національної поліції України (ювенальна поліція) та Служб у справах дітей з повідомленням про випадки булінгу (цькування)

Якщо комісія, створена для розгляду випадку булінгу (цькування), визнала, що це був булінг (цькування), а не одноразовий конфлікт чи сварка, то керівник навчального закладу в обов’язковому порядку повідомляє про це уповноваженим підрозділам:

·ювенальній поліції 

·Службі у справах дітей Чернівецької області.

У разі, якщо комісія не кваліфікує випадок як булінг (цькування), а постраждалий не згодний з цим, то він може одразу звернутися до органів Національної поліції із заявою.

 

 

 

Зразок заяви 

 

Директору

Нижньосиньовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

 

Панчук О.І.

______________________

(ПІБ повністю в родовому відмінку),

який(яка) мешкає за адресою:

_________________________

телефон ___________________

 

 

Заява

 

Я, ________ (ПІБ заявника повністю), мати/батько   учня/учениці __ класу , повідомляю Вас про випадок булінгу (цькування)  відносно мого сина/доньки ______________ ( ПІБ повністю).

 

 

 

Далі -  докладні факти, що підтверджують випадок булінгу

 

 

 

 

Прошу розглянути викладені мною факти згідно з чинним законодавством.

 

До заяви додаю:

 фотографії, відеоматеріали, скріншоти, що підтверджують факт булінгу.

 

 

Д        Дата                                                       Підпис                            Ініціали, прізвище

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів

Copyright MyCorp © 2024